مشترییان گرامی به منظور بهره گیری از خدمات شرکت تکین تجارت توکان برای ثبت سفارشات خود می بایست نکات زیر را رعایت فرمایید.

عدم رعایت موارد زیر موجب کنسل شدن سفارش شما خواهد شد.

سفارشات بر مبنای تناژ فقط می توانند به صورت ۱۱تنی، ۱۶تنی و ۲۶تنی ارسال گردند. این محدودیت به دلیل نوع کامیون های موجود می باشد. بنابراین به دلیل این محدودیت لطفا سفارشات خود را بر مبنای این مقادیر ثبت و اعلام کنید. ضمناً در مرحله ثبت آدرس می توانید با توجه به نیاز خود نوع وسیله حمل را از بین کامیون های تک جفت و تریلی انتخاب نمایید.

شرایط لازمه برای ثبت سفارش کالاها داشتن شناسه انبار معتبر است، که مشترییان گرامی الزاما باید اطلاعات انبار خود را در سامانه ثبت انبارها قبلا ثبت کرده باشند.

در مرحله بعد اطلاعات آدرس حائز اهمیت می باشد. به دلیل قوانین جدید وضع شده اداره راهداری و حمل و نقل جاده ایی، آدرس مقصد و کدپستی باید کاملا صحیح و طبق اطلاعات ثبت شده در سامانه ثبت انبارها باشد. آدرس هایی که کدپستی محل تخلیه آن ها صحیح نباشد، بارگیری نخواهند شد. همچنین اگر کدپستی ثبت شده انبار را در سیستم ثبت انبارها نادرست ثبت کرده اید، هر چه سریع تر نسبت به تصحیح اطلاعات خود اقدام فرمایید.

از آنجایی که شرکت تکین تجارت توکان برای مشترییان گرامی فاکتور مورد تایید دارایی صادر می کند، لذا مشترییان حقیقی می بایست کد ملی خود و مشترییان حقوقی کد شناسه ملی خود را برای درج در فاکتور اعلام کنند.

 

در آخر به صورت خلاصه موارد بالا ، ذکر شده است:

کد ملی (اشخاص حقیقی) / کد شناسه ملی یا کد اقتصادی ( اشخاص حقوقی )
کد شناسه انبار مقصد
کد پستی انبار مقصذ
آدرس کامل به تفکیک ( استان، شهرستان، بخش، دهستان، روستا و … )
میزان تناژ سفارشات ( ۱۱، ۱۶ و ۲۶ تنی )

برای اطلاعات بیشتر در مورد سامانه ثبت انبارها و کدپستی روی لینک زیر کلیک فرمایید.

سامانه ثبت انبار و کدپستی