استفاده و ثبت نام شما در وبسایت شرکت تکین تجارت توکان به معنی توافق شما مشتری ارجمند با شرایط مندرج در این صفحه می باشد. قوانین و ضوابط بیانگر چگونگی استفاده از خدمات و محافظت از هرگونه اطلاعاتی است که شما هنگام خرید از فروشگاه وارد نموده اید.

 • الزامات اولیه خرید آنلاین از وبسایت شرکت تکین تجارت توکان، دریافت کد شناسه انبار و کدپستی می باشد. در صورت عدم اخذ کدهای مذکور فرآیند ثبت سفارش خرید کاربران مورد پذیرش نبوده و پردازش نخواهد شد.
  کاربران گرامی اگر در زمینه اخد کد شناسه انبار و کدپستی نیاز به راهنمایی بیشتر دارید روی لینک کلیک نمایید.
 • سایت شرکت تکین تجارت توکان از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان یا جعلی معذور است. از این رو در صورت نیاز برای سنجش اطلاعات کاربران، نیاز است تا کاربران همکاری های لازمه را با مسئولین ثبت سفارشات شرکت تکین تجارت توکان داشته باشند.
 • در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی، مشخص نبودن منبع پول، پولشویی و … که قصد فریب سایت شرکت تکین تجارت توکان را داشته باشد، شرکت تکین تجارت توکان حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.
لزوم صحت اطلاعات وارد شده

کاربران هنگام خرید از وبسایت می بایست فرم خرید را کامل و صحیح وارد نمایند و بدیهی است مسؤولیت مسائل و مشکلات ناشی از ورود اطالاعات ناقص و اشتباه به عهده ی مشتری خواهد بود. و این شرکت حق دارد در صورت عدم تصحیح اطلاعات از سوی کاربر سفارش وی را ملقی کند.

موارد استفاده از اطلاعات کاربران

اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود

احراز هویت و اطمینان از صحت ثبت سفارش
تماس با کاربر برای تایید شماره نوشته شده در فرم
ارسال و تحویل دقیق کالا طبق اطلاعات تکمیل شده کاربر
ارایه فاکتور مورد تایید دارایی طبق اطلاعات فرم سفارش خرید

امنیت اطلاعات کاربران

شرکت تکین تجارت توکان متعهد می گردد تا در حفظ امنیت اطلاعات کاربران تمام تلاش خود را به کار بنددو به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا انتشار اطلاعات کاربران، تمام تلاش خود را با متد روز حفظ اطلاعات به کار بندد.
اطلاعات کاربران هرگز در اختیار فردی خارج از مسئولین مرتبط ارسال سفارش های سایت تکین تجارت توکان قرار نخواهد گرفت و همچنین بدون اجازه ی کتبی خود کاربر و یا حکم مراجع قانونی، اطلاعات به ثبت رسیده توزیع و در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

 • قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر در صورت محرز شدن، موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی از این امر بر عهده کاربر احراز هویت شده می باشد.
 • از آنجایی که قیمت ها به صورت روزانه اعلام می شوند امکان ثبت سفارش خرید در یک بازه زمانی محدود در روز قابل انجام می باشد و در صورت اتمام این بازه زمانی قسمت فروش آنلاین سایت به صورت خودکار بسته خواهد شد.
  قیمت های درج شده در سایت بعنوان قیمت نهایی محصول است و سفارش شما با قیمت لحظه ی ثبت سفارش شما بسته خواهد شد.
 • کلیه بارهای ارسالی بیمه بوده و هیچ گونه ضرر ناشی از معدوم شدن بار به عهده مشتری نخواهد بود.
 • کلیه بار های ارسالی بشرط تخلیه و کیفیت درجه یک است چنانچه بارهای ارسالی از نظر کیفیت مطلوب نبودند از تخلیه بار جدا خودداری نمایید زیرا پس از تخلیه هیچ مسئولیتی بر عهده این شرکت نمی باشد.
 • تناژ بار های ارسالی بر مبنای مقدار ثبت شده در بارنامه محاسبه می شود، بعد از اعلام وزن بار و مشخص شدن مقدار دقیق آن مابه التفاوت مبلغ به مشتری باز پرداخت و یا از مشتری دریافت میگردد.
  هزینه حمل سفارشات به عهده مشتری بوده و بر مبنای نرخ کشوری تناژ-کیلومتر محاسبه می گرددو این شرکت در خصوص هزینه حمل دخل و تصرفی ندارد، و مشتری می بایست هزینه حمل را به راننده ی تحویل دهنده بار پرداخت نماید.